Instytut świecki Maryi Służebnicy Pańskiej zaprasza dziewczęta i kobiety na rekolekcje z rozeznawaniem powołania do życia konsekrowanego w świecie.

Temat: Przez Maryję - cała dla Boga w zgiełku świata. Rekolekcje rozpoznawania powołania do życia konsekrowanego w świecie.

 

Termin: 30.08-1.09.2019 r.

 

Miejsce: Warszawa, Dom Rekolekcyjny SUBIAKO, Rynek Nowego Miasta 2.

 

Organizator: Świecki Instytut Maryi Służebnicy Pańskiej

 

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Strona www:

https://www.secolare.com/szukasz-swojego-powolania/rekolekcje/

 

Koszt: 100 zł (w tym nocleg z własną pościelą i pełne wyżywienie)

 

Dla kogo: kobiety niezamężne w wieku 20-40 lat

 

Życie całkowicie poświęcone Bogu przy jednoczesnym pełnym zaangażowaniu w życie tego świata jest możliwe! Instytuty świeckie życia konsekrowanego to wspólnoty pomagające realizować to szczególne powołanie. Jeśli czujesz, że chcesz pozostać w swoim dotychczasowym środowisku, a jednocześnie słyszysz w sercu głos przynaglający do całkowitego oddania się Bogu, być może powołuje Cię On właśnie na tę drogę... W tym rozeznawaniu powierzamy się szczególnej opiece Maryi Służebnicy Pańskiej...

W programie rekolekcji przewidziana jest codzienna Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu, rozmowy o powołaniu, świadectwa osób żyjących dla Boga w świecie, modlitwa indywidualna i wspólna.

Zapraszamy!